Monitory poleasingowe Dell

Nabycie wysokiej jakości monitora z reguły wiąże się z dużym dylematem kupującego. Producenci wyprzedzają się w produkcji coraz to nowych linii urządzeń, które są przeznaczone dla konkretnego segmentu klientów – graczy, użytkowników domowych czy osób, które swoje działania z komputerem opierają na pracy zawodowej. Z reguły jednak tego typu modele są relatywnie drogie, co znacznie ogranicza nasze pole wyboru, gdy do dyspozycji mamy mały budżet. Istnieje jednak rozwiązanie, które umożliwi nam zakup wysokiej jakości monitora o świetnych parametrach, który nie będzie nas kosztował fortuny. Mowa tutaj o monitorach poleasingowych Dell. Czym dokładnie są monitory poleasingowe? Dlaczego warto skorzystać z tego typu ofert?

Czym są monitory poleasingowe?

Wiele osób zastanawia się, na czym polega idea poleasingowych monitorów. Słowo leasing kojarzy nam się w głównej mierze z samochodami, ale monitory? Otóż leasing sprzętu komputerowego jest coraz popularniejszą formą, jaką stosują duże firmy. Korporacja, która zatrudnia setki, a nawet tysiące pracowników musi zapewnić im odpowiedni sprzęt, z pomocą którego mogą oni wykonywać pracę. Jednak zakup tak dużej ilości sprzętu jest ogromną inwestycją. Dlatego też sprzęt komputerowy jest wypożyczany w zamian za opłatę leasingową, która jest uiszczana przez pracodawcę właśnie do firmy leasingowej. Po zakończeniu okresu leasingu (3-5 lat), monitor wraca do firmy leasingującej, a ta może ten sprzęt sprzedać za ułamek swojej ceny początkowej. Tak wygląda właśnie cykl życia monitora, który używany przez jedną osobę w celach służbowych jest potem oferowany jako monitor poleasingowy.
Zakup urządzenia, jakim jest monitor poleasingowy Dell to doskonała inwestycja, jednak podobnie jak w przypadku zakupu jakiegokolwiek sprzętu, powinniśmy zwrócić uwagę na kilka czynników, które mogą zadecydować o naszej satysfakcji z zakupu nowego urządzenia. Po pierwsze parametry techniczne monitora poleasingowego powinny zostać dopasowane do naszych potrzeb – jeśli szukamy monitora domowego lub monitora biznesowego, modele wykorzystywane przez duże firmy z reguły spełniają nasze oczekiwania. Jeśli jednak szukamy poleasingowego monitora gamingowego, musimy szczególną uwagę zwrócić na jakość matrycy, rozdzielczość monitora oraz jego rozmiar. Warto przed zakupem upewnić się, że ogólny stan wizualny monitora jest odpowiedni – z reguły sprzęty to były wykorzystywane w biurach przez jedną osobę i nawet po kilku latach wyglądają jak zupełnie nowe. Jednak zawsze może trafić się monitor, który nie był szanowany przez poprzedniego właściciela.
Wysokiej jakości monitory poleasingowe marki Dell to świetna okazja. Jednak każdy z nas może pozwolić sobie na zakup poleasingowego sprzętu. Cena zakupu takiego urządzenia to zdecydowanie największa zaleta. Czasem monitor o wartości 5 000 lub 6 000 złotych może być nabyty za 20% wartości początkowej. Dobre sprawdzone sprzętu odnajdziesz na stronie laptopypoznan.pl. Co więcej, taki monitor nie musi posiadać żadnych znamion użycia, co jest niezwykle atrakcyjną alternatywą w stosunku do zakupu nowego modelu monitora Dell.
Napisz do nas!
Nasza siedziba

ul. Starogardzka 69/71, 60-466 Poznań